a

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem nulla consequat. Aenean massa.

f

Web

1

ATRAKTIVNÍ WEBOVÉ STRÁNKY OTEVÍRAJÍ DVEŘE NOVÉMU BYZNYSU

Tvorbě webových stránek věnujeme veškerou pozornost a náležitou péči. Současně ale máme na paměti, jak pro naše klienty je důležitá rychlost dodání, stabilita systému a následný servis. Vaši zákazníci se spoléhají na vás, vy se zase můžete spolehnout na nás.

Velkou pozornost věnujeme i těm nejmenším detailům. Právě ty musí být navrženy tak, aby nejprve upoutaly a následně udržely pozornost návštěvníků vaší webové prezentace.

Logické rozvržení prvků, kombinace vhodných barevných odstínů, rychlá odezva, čitelnost a předvídatelné chování - to vše rozhoduje o tom, kolik času stráví návštěvníci a potenciální zákazníci a uživatelé vašich služeb na vašich stránkách.

g

Získejte si důvěru zákazníkaprostřednictvím kvalitního webu

Naším cílem je vytvořit vám web, který si ihned získá důvěrů vašich nových i stávajících zákazníků.
s

Klademe důraz na detaily, jasnost, přehlednost

Věnujeme pozornost i těm nejmenším detailům. Detaily utváří celek, kterým web ihned zaujme vaše návštěvníky. Důležitá je jasnost a přehlednost, aby se zákazník rychle zorientoval a pochopil vaše sdělení.
2

PRVNÍ DOJEM JE VŽDY ROZHODUJÍCÍ, PROTO NA NĚM TOLIK ZÁLEŽÍ.

Na základě pečlivé analýzy vaší cílové skupiny a efektivního zaměření potřeb vašich zákazníků přistupujeme k vytváření prvotního návrhu struktury vaší webové prezentace.

Naši odborníci vám budou k dispozici se svými pokročilými znalostmi techniky HTML, CSS, PHP a dalších užitečných nástrojů a moderních jazyků, které jsou základem k vytvoření funkčního webu.

Správné kódování, responzivní a originální design a možnost rychlých úprav jsou velmi důležité nejen z hlediska návštěvníků, ale rovněž pro majitele webu. Víme, že čas jsou peníze. Proto volíme snadná, ale účinná řešení, přesnost a snadnou obslužnost.

3

ZÁKLADY TVORBY WEBU

Zjistit klientovy představy

Hrubý návrh

Responsivní web

s

nejnovější trendy v oblasti tvorby webů

Naši erudovaní specialisté kladou velký důraz na své další vzdělávání, odbornou přípravu a sledování nejnovějších trendů v oblasti tvorby webů.
a

Správné kódování, responzivní vzhled, možnost rychlých úprav

Máme na paměti, že pro naše klienty je důležitá originalita, rychlost dodání a stabilita systému.
4

perfektní WEB potřebuje originální design,
čtivé texty a seo

Aby váš web splňoval všechny podmínky dokonalého a funkčního webu, nestačí jen základní vzhled a základní texty.

Klíčem k perfektnímu webu je originální vzhled, čtivé texty a funkční SEO. Naši odborníci jsou tu od toho, aby vám všechny tyto služby poskytli.