a

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem nulla consequat. Aenean massa.

h

SEO

1

NEZŮSTÁVEJTE NA MÍSTĚ A JDĚTE VYHLEDÁVAČŮM NAPROTI

Čím více jste vidět, tím větší máte šanci získat nové zákazníky. A naopak: kdo není na předních místech vyhledávačů, jakoby neexistoval. Desátá pozice na dvacáté straně nikoho nezajímá.

Nestačí být první. Je nesmírně důležité svou pozici neustále udržovat, sledovat konkurenci a aplikovat nové trendy, metody a techniky, které vedou ke zvýšení konverzního poměru a v konečném výsledku i k vyšším tržbám.

Dokážeme přimět návštěvníky, aby uskutečnili majitelem webu požadovanou akci: aby nakoupili v eshopu, stali se pravidelnými odběrateli newsletteru, aby vyplnili dotazník a poskytli zpětnou vazbu aj.

a

Pomáháme firmám i jednotlivcům budovat lepší pozice ve vyhledávačích

f

Dokážeme pozitivně ovlivnit návštěvnost cílových webových stránek

2

Co termín SEO vlastně znamená

Termín SEO pochází z angl. Search Engine Optimization a znamená optimalizaci webových stránek pro různé vyhledávače, ať již světové (Google, Bing, Yahoo!..) nebo pro ty domácí (Seznam).

Optimalizované webové stránky jsou pro vyhledávače přitažlivější. Vyhledávače jim dávají přednost a při zadání dotazu, který uživatel do vyhledávacího pole zadá, jsou tyto stránky zobrazovány na předních místech.

3

víme, jak vám zajistit úspěch

Pro úspěšné SEO je zásadní zvolený výběr klíčových slov. To jsou ta slova, slovní spojení, fráze a obraty, které uživatel zadává prostřednictvím dotazu do vyhledávacího pole vyhledávače.

Abychom zajistili správnost volby klíčových slov (KW), musíme nejprve provést audit stávajícího textového obsahu vašich webových stránek. Důkladná analýza KW zahrnuje jejich hledanost, relevanci, konkurenčnost a obchodní potenciál.

Zjistíme, jaká je aktuální pozice klíčových slov použitých na vašem webu ve vyhledávačích. Analyzujeme, jak je na tom vaše konkurence a nezapomeneme ani na kontrolu efektivity zpětných odkazů směřujících na vaše stránky. Po provedené analýze vytvoříme strategii rozvoje vašeho webu s ohledem na vaši cílovou skupinu.

a

Díky klíčovým slovům dostanete na svůj web relevantní publikum