a

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem nulla consequat. Aenean massa.

a

Design

1

PŘESVĚDČTE SVÉ KLIENTY PŮSOBIVOU PREZENTACÍ

Šaty dělají člověka… a atraktivní design webových stránek dělá úspěšnou firmu. Nehezký web je ostudou a jeho majitel jen těžko přesvědčí své návštěvníky o tom, že svou práci odvádí poctivě.

Originální a stylový web vyladěný k dokonalosti okamžitě upoutá pozornost. Proto věnujeme velkou péči logickému rozmístění ovládacích prvků a uživatelsky vstřícnému rozhraní.

Responzivní design je v současnosti naprostou nezbytností, vždyť počet majitelů smartphonů a dalších digitálních přístrojů nezadržitelně stoupá. Funkční web se spolehlivě se přizpůsobí většině moderních prohlížečů, které chytré přenosné přístroje používají.

a

Nepodceňujte nosný a reprezetativní vzhled webu.

Pokud někdo z uživatelů narazí při svém brouzdání internetem na stránku, kde grafika připomíná abstraktní obrazy a písmo rozsypaný čaj, okamžitě z ní odchází.
a

Vytvoříme vám učelný vzhled webu přizpůsobený potřebám vašich zákazníků.

Design webové stránky musí být v souladu s obsahem webu, aby nejen návštěvníky zaujal, ale i si udržel své zákazníky. Proto vždy hraje roli rozvržení prvků, volba motivů, grafický styl a kombinace vhodných barevných odstínů.
2

DESIGN PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM NÁROKŮM

Nechejte si vytvořit dokonalé webové stránky od skutečných profesionálů - s nimi je cesta k získání potenciálních klientů mnohem snazší.

Jednou z možností tvorby webových stránek je redakční systém WordPress. Ten umožňuje vytvořit grafickou podobu stránek ze stovek předdefinovaných šablon. Pokud jsou vaše klíčové požadavky rychlost dodání, možnost snadných úprav a vstřícná cena, WordPress je pro vás správná volba.

Mezi naše služby dále patří tvorba vizuálně unikátního webdesignu, jehož grafický návrh bude šitý na míru vašim potřebám. Tento typ webových stránek je časově i finačně náročnější, ale zajistí vám jedinečný design, který budete mít jen vy a nikdo jiný.

3

tvorba vizuálního stylu

Tvorba webových stránek není jedinou nabídkou našich služeb v oblasti designu. Naši grafici vám vytvoří nový koncept jednotlivých prvků vizuální prezentace vaší firmy.

Jednotný vizuální styl je způsob, jakým se společnost prezentuje, jaký vytváří dojem na své zákazníky, jak komunikuje s veřejností. Dobrý vizuální styl firmy podporuje její důvěryhodnost, zvyšuje povědomí o společnosti a podtrhává její serióznost a stabilitu.

Vytvoříme vám grafickou podobu loga, jednotný typ písma, barevnost a doplňkové prvky stylu. Jsme schopni pro vás zpracovat firemní tiskoviny (hlavičkové papíry, obálky, vizitky), propagační tiskoviny (letáky, brožury, katalogy), malou architekturu (nástěnky, navigační systém v areálu firmy) a samozřejmě webové stránky.

g

Vizuální styl vytváří jedinečnou identitu firmy

Buďte originální, buďte vidět, buďte důvěryhodní a seriózní. S námi toho dosáhnete.