a

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem nulla consequat. Aenean massa.

Image Alt

Copywrite

1

SPRÁVNĚ ZVOLENÁ SLOVA DOKÁŽOU ZÁZRAKY

Online zákazník chce rychle a pohodlně zjistit o produktu to hlavní: potřebu, kterou produkt řeší, cenu, jak produkt vypadá a kde ho koupí. V záplavě internetového obsahu skenuje záchytné body v textu, obrázky, shrnující boxy a tabulky. Je v „hledacím módu“, nikoliv v naladění na poklidné listování papírovým katalogem.

Je nesmírně důležité, co sdělíte svým zákazníkům pomocí textu. Jak dokážete prezentovat své služby nebo nabídku zboží. Nejen obsah, ale i forma komunikace dnes rozhodují o příštím úspěchu.

Originální nadpisy, chytlavé slogany, čtivé prodejní texty a vhodně zvolená obsahová strategie nejenže zvyšují návštěvnost vašeho webu, ale především slouží ke zvýšení konverzního poměru a pomáhají prodávat vaše výrobky i služby.

a

Nejde jen o to, co chcete sdělit, ale také o to jak to sdělit

a

Oslovte nové i stávající klienty všemi cestami

2

otextujeme více než jen web

Zprostředkujeme pro vás také jakýkoliv text mimo web pro účely propagace vašich webových stránek, vaší společnosti či produktů v online prostředí mimo váš vlastní web. Jedná se například o e-mailing, direct mail nebo newsletter, PPC reklamu, texty na obrazových bannerech, PR články, tiskové zprávy či texty na sociálních sítích.

Pravidelně publikované články kratšího rozsahu jsou přirozeným nástrojem pro vylepšení pozic ve vyhledávačích. S jejich pomocí rovněž postupně budujete a rozšiřujete povědomí o vaší značce.

3

pomůžeme vám i se stávajícími texty

Vaše stávající texty nejsou zas tak hrozné a volají jen po lehké úpravě, zkrácení či rozšíření? Potřebujete doplnit do textu či naopak z textu vyjmout klíčová slova z důvodu přeoptimalizace textu? Potom využijte nášich služeb v oblasti copyeditu.

Své stávající texty svěřte do péče odborníkům, kteří pro nás zajistí stylistickou úpravu textů a korektury. Pokud se spoléháte sami na sebe, měli byste vědět, že čeština nepatří k nejjednodušším jazykům a že pravidla českého pravopisu skrývají četná úskalí.

a

Dejte vašim textům nový život, ať jste konečně vidět